O nás & kontakty

Jmenuji se František Hanáček a od útlého dětství jsem blázen do rybaření.

Ve svém životě jsem vyzkoušel většinu rybářských technik až jsem v roce 2005 zakotvil v závodní disciplíně LRU-plavaná, která mě zcela pohltila. 

V posledních letech jsem začal aktivně závodit i v disciplíně LRU feeder a obě tyto techniky se staly hlavní náplní mé rybářské aktivity.

Za svoji sportovní kariéru jsem dosáhl mnohých úspěchů a měl jsem tu čest reprezentovat Českou Republiku na světových šampionátech.

Jsem hrdým členem úspěšného družstva RS Crazy Boys MAVER , kterému se v sezóně 2022 podařilo zvítězit v obou prvoligových disciplínách LRU plavaná a LRU feeder.

Od roku 2017 zastupuji prestižní značku MAVER, která byla už dříve nedílnou součástí mého závodění a stal jsem se oficiálním distributorem pro ČR a Slovensko.

Internetový obchod www.maver-fishing.cz představuje ucelenou, pravidelně aktualizovanou nabídku produktů MAVER, ke kterým jsou postupně přidávány kvalitní výrobky dalších značek(AS feeder) zaměřených především na feeder a plavanou.

Společně s pestrou nabídkou kvalitních rybářských produktů nabízíme odborné poradenství, podpořené dlouholetou osobní zkušeností s nabízeným zbožím a individuální přístup k začátečníkům, zkušeným rybářům i ostříleným závodníkům.

Zájemce o plavanou a feeder jsme schopni vybavit od A po Z, vším, co může rybář k úspěšnému lovu potřebovat.

Snažíme se o podporu soutěžních družstev, mladých závodníků a organizátorů rybářských soutěží.

V rámci naší Velkoobchodní činnosti nabízíme obchodníkům široký a kvalitní sortiment pro feeder a plavanou, zajímavé marže a pravidelný servis.

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

 

Provozovatel e-obchodu:

František Hanáček,  Jandáskova 2239/50a, Brno, 621 00

IČ:  49483366

Email:  f.hanacek@seznam.cz

Telefon: 777948274

 

Objekt_3