Team Crazy Boys Hustopeče Maver

Jsme parta sportovních rybářů, které spojuje zájem o závodní lov ryb udicí se splávkem, tedy disciplínu, která se  nazývá LRU plavaná.

V roce 2007 jsme ještě pod hlavičkou MO Brno 5 vyhráli druhou ligu a postoupili do ligy první.

V roce 2009 jsme si založili vlastní RSK ( rybářský sportovní klub) a od tohoto roku jsme účastníkem nejvyšší soutěže v LRU plavaná v ČR již pod novým názvem.

Název Crazy Boys jsme si sami vymysleli a kdo nás zná, ten ví, že je to název velmi příznačný. V našem týmu totiž máme rádi legraci, a tak je kolem nás obvykle velmi veselo. Od počátku jsme navázali spolupráci s MO Hustopeče, která nás podporuje, a proto se oficiálně jmenujeme Rybářský spolek Crazy Boys Hustopeče. A aby to nebylo tak jednoduché, ještě si za název uvádíme jméno sponzora, tedy značku, kterou se snažíme na závodech prezentovat.

Tady proběhla po několika letech spolupráce s firmou Sensas změna a od roku 2016 spolupracujeme a prezentujeme značku MAVER, kterou v ČR a SR oficiálně zastupuje František Hanáček

Od začátku družstvo tvoří závodníci Roman Foret, František Hanáček a Petr Klásek. Poslední místo v družstvu se nám nedařilo dlouhodobě zaplnit a  vystřídalo se u nás pár závodníků. V roce 2015 se k nám přidal vynikající rybář Radek Hron a hned se to pozitivně odrazilo na celkových výsledcích družstva. Již první rok v této sestavě se nám podařilo vyhrát první ligu a ukončit tak více než desetiletou dominanci družstva z Pardubic. Toto vítězství považujeme za jeden z největších úspěchů našeho družstva. I v minulosti se nám podařilo dosáhnout velmi kvalitních výsledků, ty největší jsou asi tyto:

1.liga LRU-plavaná:

  • rok 2011- 2.místo
  • rok 2013- 2.místo
  • rok 2015- 1.místo – aktuální vítězové 1.ligy a s tím spojená účast na MS klubů v Itálii 2016 !
  • rok 2016- 1.místo-obhajoba titulu

 

MeMiČR:

  • rok 2009- 1.místo
  • rok 2011- 2.místo
  • rok 2013- 3.místo
  • rok 2015- 2.místo
  • rok 2017- 2.místo

V roce 2011  jsme se stali vítězi Mezinárodního mistrovství Slovenska v Žilině a následně dosáhli několika medailových umístění na prestižních zahraničních závodech, např. Walterland Master v maďarském Szegedu.

Členové našeho družstva se objevují  i v reprezentačním družstvu ČR, které dosahuje v posledních letech skvělých výsledků na ME, MS a MS klubů.

 

Prakticky na všech závodech, kterých se účastníme používáme splávky Crazy Boys, které si necháváme vyrábět na základě našich zkušeností a požadavků. Tyto splávky jsme během několika let dotáhli k dokonalosti. Jsou vynikající a jejich pestrá nabídka pokrývá většinu z možných potřeb rybářů lovících na plavanou. Tyto splávky najdete na www.crazy-boys.cz.

 

uvodni1

uvodni2

uvodni3

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.