Aktuality & Závody

30. listopadu 2017

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás akci, v rámci které Vám k jakémukoliv objednanému prutu Maver nebo při objednávce nad 2000,-Kč jako dárek nadělíme i funkční dres Endurance Verde Fluo v hodnotě 490.-Kč ZDARMA.

Akce platí do rozdání skladových zásob.

Při finalizaci objednávky prosím dopište do Poznámky, o jakou velikost trika máte zájem.

Upozorňujeme, že dresy jsou o cca jednu velikost menší než je obvyklé, proto doporučujeme objednávat o dres o číslo větší.

Při objednávce nad 2000,-Kč zároveň platí akce doprava ZDARMA.

Pěkný den,

team Maver

 

 

Termíny jednotlivých feederových a plavačkových závodů naleznete na:

Plavaná - zde.

Feeder - zde.

 

20. srpen 2017

Další vynikající úspěch pro závodníky Maveru, Radek Hron s Pokym vyhráli Slovenské závody. Pěkná práce a krásné 4 dny na Slovensku.

sl

 

14. srpen 2017

Už to vypadalo, že vítězství je na Krajském přeboru ztracené, ale zlepšený závěr a 3 jedničky nás dostaly do pohody :). Musí se věřit až do konce. Děkuji spolubojovníkům Martin Valda a Michal Koukal a taky organizátorům z RSK JM Tubertini.
ll

 

11. srpen 2017

Zdeněk Polívka dnes na Ms juniorů v Irsku v poslednim tréninkovem dni před zitřejším závodem excelentním způsobem zachytal z odhozu.

pol

 

25. července 2017

A ještě jeden příspěvek. O víkendu jsem měl na Mušovském poháru zase jednou kousek toho sportovního štěstíčka a sem tam mi něco zabralo. Za fotky patří díky naší (tedy spíš Valďochově) milé Zuzance :)

m1

m2

 

17. července 2017

3.kolo na Labi v Hradci Králové a dá se říct nic nového, žádná změna. Crazy Boys druhé místo v závodě i druhé místo celkem. Ztráta na vedoucí Pardubice veliká, náskok na třetího ještě větší. Nejzajímavější tak bude asi souboj o třetí místo a hlavně o udržení v první lize. Tady je situace velmi vyrovnaná a sestupem je reálně ohroženo polovina týmů. Rozhodne se po prázdninách v Šumperku.

k

 

3. červenec 2017

Většina obalů a tašek UFO je již skladem. Jde o designově velmi povedenou sériii z důrazem na funkčnost a vysokou kvalitu. Dnes jsem vyzkoušel čtyřkomorové obaly na odhozové pruty a jedním slovem paráda.

 ufo

 

3. července 2017

Přijelo nám trošku zbožíčka z Maveru, jde se vybalovat!

b1

b2

b3

 

 

27. června 2017

V druhém kole 1.ligy obsadilo naše družstvo Crazy Boys Hustopeče Maver druhé místo. Po tomto kole jsme poskočili celkově z šestého na druhé místo. Chytání bylo poměrně náročné, většina ryb se ulovila na odhoz nebo boloňku v silném proudu. Za pár týdnů nás čeká další kolo, pro změnu zase na Labi, tentokrát v Hradci Králové.

a1

a2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.